spacer
spacer search

Spółdzielnia Mieszkaniowa MIŁA
Warszawa ul.Anielewicza 23A
      tel.(022) 838-10-24, fax (022) 838-73-61

Search
spacer
logo header
Menu główne
Start
O nas
Kontakt
 
Start

Struktura Drukuj E-mail
Napisał Administrator   
czwartek, 17 luty 2005
W związku z zarejestrowaniem przez Sąd Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w dniu 12 lutego 2009 r. Statutu SM „MIŁA” uległa zasadniczej zmianie struktura organizacyjna organów samorządowych Spółdzielni.

W możliwie szybkim terminie nowa struktura zostanie umieszczona w niniejszym miejscu.

W skrócie organizacja organów jest następująca:


I. Walne Zgromadzenia -najwyższy organ, który m.in. zatwierdza sprawozdania roczne Zarządu, udziela absolutorium jego członkom, uchwala kierunki rozwoju Spółdzielni.

II. Rada Nadzorcza -sprawuje kontrolę i nadzór nad bieżącą działalnością Spółdzielni, łącznie z wyborem członków Zarządu.

III. Zarząd -kieruje działalnością Spółdzielni i reprezentuje ją na zewnątrz.

IV. Rady Osiedli - kontrola nad działalnością Spółdzielni w sprawach dotyczących nieruchomości
(w nowej strukturze Spółdzielnia podzielona jest na 10 nieruchomości)Szczegóły na ten temat nowej organizacji struktury SM „MIŁA” znajdziecie Państwo w Statucie. Podmenu – „Statut”


   Członkostwo w spółdzielni mieszkaniowej dzisiaj to nie tylko obowiązki lokatora, ale także określone prawa. Spółdzielnia jest przecież własnością jej członków -niezależnie od tego, czy mają oni lokatorskie,  własnościowe czy też prawo odrębnej własności do lokalu-i dlatego członkowie mogą i powinni czuwać na racjonalnym gospodarowaniem jej majątkiem.

    To uprawnienie realizuje się poprzez uczestnictwo w organach samorządowych w tym przede wszystkim poprzez uczestnictwo w Walnym Zgromadzeniu Członków Spółdzielni.
   

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 05 marzec 2009 )
spacer

Projekt i wykonanie API Trade,T.Jaczewski
MAMBO is Free Software released under the GNU/GPL License.
spacer